Sobášne ohlášky

Farnosť sv. Alžbety v Bratislave

Dňa 26.08.2017 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Alessandro Anzani z farnosti Luxemburg (LU), Busto Arsizio (IT) a Jana Humajová rod. Humajová z farnosti Luxemburg (LU), Nitrianske Rudno (SR). Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 26.08.2017 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Michal Leon z farnosti XXX a Katarína Vosátková z farnosti Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 26.08.2017 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Rastislav Klasovitý z farnosti Bratislava, Šamorín a Sandra Vartíková z farnosti Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 26.08.2017 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Roman Vodrážka z farnosti Martin a Natalia Kravchenko (Balaban) z farnosti Kyjev (Ukrajina). Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 09.09.2017 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Pancrazio Loghi z farnosti Cisternino (IT), Manduria (IT), Roman (IT) a Eva Loghi r. Jarábková z farnosti Bratislava, Manduria (IT), Roma (IT). Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 09.09.2017 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Lukáš Dobrocký z farnosti Bratislava a Michaela Kultanová z farnosti Čadca. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 09.09.2017 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Ladislav Gottlieb z farnosti xxx a Michaela Sadinská z farnosti Papín, Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 09.09.2017 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Marek Smutek z farnosti Bratislava a Lucia Strákošová z farnosti Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 09.09.2017 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Matej Štujber z farnosti Bratislava a Martina Nétryová z farnosti Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.